Pompy wtryskowe

Pompy wtryskowe wykorzystywane są w silnikach wysokoprężnych w celu dostarczenia paliwa z pompy paliwa, przez wtryskiwacz, do komory spalania. Generują odpowiednio wysokie ciśnienie, umożliwiające rozproszenie określonej dawki paliwa w taki sposób, aby doszło do zapłonu, przy optymalnej oszczędności paliwa. Ze względu na wysoką intensywność pracy, pompa wtryskowa powinna być przede wszystkim niezawodna. Dlatego, warto wybrać wysokiej jakości pompy wtryskowe do silników, które umożliwią długotrwałą i wydajną eksploatację maszyn budowlanych i rolniczych.

Filtr  
Kategoria  
Producent  
Zastosowanie  
Cena  
Opcje zakupów
Producent
Zastosowanie

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. Uszczelniacz wałka pompy wtryskowej Perkins 6.354 / 6.372 OEM
  2. Aktuator Cummins QSB / ISB
  3. Uszczelka pompy wtryskowej Perkins 4.236 / 6.354 / 1004 / 1006
  4. Pompa wtryskowa Deutz TCD2013 2V
  5. Pompa wtryskowa Deutz BFM1013
  6. Pompa wtryskowa Deutz BFM1012
  7. Pompa wtryskowa Deutz BFM1012
  8. O-ring pompy wtryskowej Perkins 1000 / 1100 OEM
  9. Pompa wtryskowa Perkins OEM
  10. Pompa wtryskowa Perkins 1104C-44T OEM

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Inter Machines - pompy wtryskowe i nie tylko

W Intech Machines przygotowaliśmy bogatą ofertę części do silników. W naszym asortymencie znajdują się oryginalne części zamienne oraz wysokiej jakości zamienniki, pochodzące od sprawdzonych producentów. Naszym klientom oferujemy m.in. pompy wtryskowe Perkins, pompy wtryskowe Deutz, a także dodatkowe komponenty - uszczelki, o-ringi, siłowniki i inne. 

Pompa wtryskowa to nie jedyna część do silnika, jakiej poszukujesz? Sprawdź pełną ofertę, w której dostępna jest m.in. pompa oleju, pompy paliwowe oraz wiele innych. Oferujemy części dostępne od ręki lub sprowadzamy je w możliwie najkrótszym czasie, dla szybkiej realizacji Twojego zamówienia w naszym sklepie online.

Wybierz odpowiednie części do silnika

Nie masz pewności, którą pompę wybrać? Nasi specjaliści służą fachową wiedzą - doradzą Ci wybór odpowiedniej pompy do silników maszyn rolniczych i budowlanych.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij