Pompy wtryskowe

Pompy wtryskowe wykorzystywane są w silnikach wysokoprężnych w celu dostarczenia paliwa z pompy paliwa, przez wtryskiwacz, do komory spalania. Generują odpowiednio wysokie ciśnienie, umożliwiające rozproszenie określonej dawki paliwa w taki sposób, aby doszło do zapłonu, przy optymalnej oszczędności paliwa. Ze względu na wysoką intensywność pracy, pompa wtryskowa powinna być przede wszystkim niezawodna. Dlatego, warto wybrać wysokiej jakości pompy wtryskowe do silników, które umożliwią długotrwałą i wydajną eksploatację maszyn budowlanych i rolniczych.

Produkty 1-30 z 42

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Kupuj wg
Opcje zakupów
Producent
Zastosowanie
  1. Szpilka pompy wtryskowej Perkins 1004 / 1006 OEM
  2. Nakrętka szpilki mocowania pompy Perkins 1004 / 1006 OEM
  3. O-ring pompy wtryskowej Perkins 1100 Caterpillar C4.4 / C6.6 OEM
  4. Zestaw naprawczy pompy wtryskowej Perkins DPA Delphi
  5. Głowica pompy wtryskowej Perkins 3.152 / 3P DPA Delphi
  6. Wirnik rozdzielacza pompy wtryskowej prawy Perkins DPA Delphi
  7. Uszczelniacz wałka pompy wtryskowej Perkins 6.354 / 6.372 OEM
  8. Pompa wtryskowa Deutz BFM1012

Produkty 1-30 z 42

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Inter Machines - pompy wtryskowe i nie tylko

W Intech Machines przygotowaliśmy bogatą ofertę części do silników. W naszym asortymencie znajdują się oryginalne części zamienne oraz wysokiej jakości zamienniki, pochodzące od sprawdzonych producentów. Naszym klientom oferujemy m.in. pompy wtryskowe Perkins, pompy wtryskowe Deutz, a także dodatkowe komponenty - uszczelki, o-ringi, siłowniki i inne. 

Pompa wtryskowa to nie jedyna część do silnika, jakiej poszukujesz? Sprawdź pełną ofertę, w której dostępna jest m.in. pompa oleju, pompy paliwowe oraz wiele innych. Oferujemy części dostępne od ręki lub sprowadzamy je w możliwie najkrótszym czasie, dla szybkiej realizacji Twojego zamówienia w naszym sklepie online.

Wybierz odpowiednie części do silnika

Nie masz pewności, którą pompę wybrać? Nasi specjaliści służą fachową wiedzą - doradzą Ci wybór odpowiedniej pompy do silników maszyn rolniczych i budowlanych.

Sprawdź też:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij