Temperatury oleju

Sklep internetowy Inter Machines poleca wysokiej jakości czujniki temperatury oleju do silników maszyn budowlanych i rolniczych. Czujnik temperatury oleju to element, który może pomóc w zapewnieniu dłuższej eksploatacji jednostki napędowej. Jego zadaniem jest przekazywanie do sterownika silnika informacji na temat temperatury oleju. W ofercie sklepu internetowego Inter Machines znajdują się między innymi czujniki temperatury oleju do ciągników i maszyn rolniczych Deutz. 

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. Czujnik temperatury oleju Deutz FL2011 / FM2011 / BFM2011 / D2011
  2. Czujnik temperatury oleju Deutz BFM1015

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Skutki uszkodzenia czujnika temperatury oleju

Uszkodzony czujnik temperatury oleju nie przekaże informacji na temat temperatury oleju silnikowego lub też przekaże dane nieprawdziwe, zafałszowane. Jakie są przyczyny awarii czujnika temperatury oleju? Jego nieprawidłowe działanie może wynikać na przykład z:

  • uszkodzenia elementu pomiarowego,
  • zwarcia wewnętrznego,
  • niewłaściwego styku na wtyczce.

Skutkiem uszkodzenia czujnika temperatury oleju jest brak rzetelnych informacji na temat rzeczywistej temperatury oleju silnikowego.

Fachowe doradztwo specjalistów Inter Machines

Sklep internetowy Inter Machines zapewnia swoim klientom konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówienia oraz fachowe doradztwo doświadczonych pracowników. Jeśli masz problem z wyborem czujnika temperatury oleju do swojej maszyny rolniczej lub budowlanej, skontaktuj się z nami. Specjaliści sklepu internetowego Inter Machines pomogą Tobie w zakupie odpowiednich części.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij