Smary

Sklep internetowy Inter Machines oferuje wysokiej jakości smary do maszyn budowlanych i rolniczych. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie najlepszych produktów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. W naszej ofercie znajdują się smary do maszyn rolniczych i budowlanych takich niezawodnych marek jak JCB, Caterpillar, Orlen, Fuchs, Valvoline. Dzięki nim elementy ruchome w Twojej maszynie będą miały zapewnioną optymalną ochronę, co zagwarantuje ich bezawaryjną pracę.

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Kupuj wg
Opcje zakupów
Producent
Zastosowanie
  1. Smar Kubota grease EP2 0,4Kg OEM
  2. Smar JCB MPL-EP 0,4Kg
  3. Smar JCB Special HP 0,4Kg
  4. Smar do wysuwu i podpór koparki / koparko-ładowarki Waxoyl 5L
  5. Smar Orlen Greasen EP-23 0,4Kg
  6. Smar Orlen Liten ŁT-43 9kg
  7. Smar Orlen Liten ŁT-43 4,5Kg
  8. Smar Orlen Liten ŁT-43 0,4Kg
  9. Smar do młota hydraulicznego JCB 0,4Kg
  10. Smar do wysuwu i podpór koparki / koparko-ładowarki Waxoyl 5L

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Zastosowanie smaru w maszynach budowlanych i rolniczych

Smar to substancja, której zastosowanie ma na celu zmniejszenie tarcia pomiędzy powierzchniami, które się ze sobą stykają. W maszynach budowlanych i rolniczych smar jest wykorzystywany do smarowania elementów ruchomych. Ich regularne smarowanie jest bardzo ważne. Maszyny budowlane i rolnicze są narażone na pracę w wymagających warunkach. Regularne smarowanie elementów ruchomych pozwala zapewnić wydajną oraz bezawaryjną pracę maszyny.

Bogata oferta smarów, płynów oraz olejów do maszyn budowlanych i rolniczych

Sklep internetowy Inter Machines oferuje nie tylko smary do maszyn budowlanych i rolniczych. W ofercie znajdują się również oleje oraz płyny eksploatacyjne takich marek jak Fuchs, Orlen, Valvoline, Caterpillar, JCB.

Jeśli nie wiesz, jaki smar, olej lub płyn zastosować w swojej maszynie, skontaktuj się z nami. Pracownicy Inter Machines służą fachowym doradztwem.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij