Smary

Kupuj wg
Opcje zakupów
Producent
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Sklep internetowy Inter Machines oferuje wysokiej jakości smary do maszyn budowlanych i rolniczych. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie najlepszych produktów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. W naszej ofercie znajdują się smary do maszyn rolniczych i budowlanych takich niezawodnych marek jak JCB, Caterpillar, Orlen, Fuchs, Valvoline. Dzięki nim elementy ruchome w Twojej maszynie będą miały zapewnioną optymalną ochronę, co zagwarantuje ich bezawaryjną pracę.

Zastosowanie smaru w maszynach budowlanych i rolniczych

Smar to substancja, której zastosowanie ma na celu zmniejszenie tarcia pomiędzy powierzchniami, które się ze sobą stykają. W maszynach budowlanych i rolniczych smar jest wykorzystywany do smarowania elementów ruchomych. Ich regularne smarowanie jest bardzo ważne. Maszyny budowlane i rolnicze są narażone na pracę w wymagających warunkach. Regularne smarowanie elementów ruchomych pozwala zapewnić wydajną oraz bezawaryjną pracę maszyny.

Bogata oferta smarów, płynów oraz olejów do maszyn budowlanych i rolniczych

Sklep internetowy Inter Machines oferuje nie tylko smary do maszyn budowlanych i rolniczych. W ofercie znajdują się również oleje oraz płyny eksploatacyjne takich marek jak Fuchs, Orlen, Valvoline, Caterpillar, JCB.

Jeśli nie wiesz, jaki smar, olej lub płyn zastosować w swojej maszynie, skontaktuj się z nami. Pracownicy Inter Machines służą fachowym doradztwem.

Copyright © 2018 Inter Machines S.C.