Broki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Brok / Kapsel silnika Deutz OEM
    Brok / Kapsel silnika Deutz OEM
    17,00 zł 13,82 zł
  2. Brok / Kapsel silnika Deutz OEM
    Brok / Kapsel silnika Deutz OEM
    28,00 zł 22,76 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Oferujemy wysokiej jakości broki do silników maszyn budowlanych oraz rolniczych w konkurencyjnych cenach. Brok (inaczej kapsel) to specjalna zaślepka, którą umieszcza się w otworach bloku silnika. To element o bardzo prostej konstrukcji, spełniający jednak bardzo ważną rolę. Zaślepki bloku silnika stosuje się w celu wyeliminowania ryzyka rozsadzenia silnika w przypadku zamarznięcia płynu chłodniczego. Ich rozszczelnienie, wypadnięcie lub zniszczenie może z kolei doprowadzić do wycieku płynu chłodniczego.

Inter Machines - fachowe doradztwo i szybka wysyłka broków do silników

Znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Inter Machines broki do silników maszyn rolniczych i budowlanych są dostępne od ręki. Dzięki temu ich wysyłka jest realizowana natychmiast po złożeniu zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był możliwie jak najkrótszy.

Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniej części do silnika Twojej maszyny budowlanej czy rolniczej, skontaktuj się z nami. Specjaliści Inter Machines pomogą Tobie w zakupie odpowiedniego produktu.

Copyright © 2018 Inter Machines S.C.