Pompy oleju

Sprawnie działająca pompa oleju to podstawa właściwej pracy silnika. Jej zadaniem jest dostarczanie oleju do układu smarowania oraz utrzymywanie optymalnego ciśnienia oleju, bezpiecznego dla eksploatacji maszyny. Głośniejsza niż tradycyjnie praca silnika lub spadek ciśnienia oleju to sygnał do wymiany pompy. W przeciwnym wypadku, użytkowanie niesprawnej pompy oleju do silników może skutkować zatarciem silnika, co wiąże się z kosztowną naprawą. Warto zatem wybrać sprawdzone części do silników, które umożliwią długotrwałą eksploatację.

Filtr  
Kategoria  
Producent  
Zastosowanie  
Cena  
Opcje zakupów
Producent
Zastosowanie

Produkty 1-30 z 110

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Pompa oleju Caterpillar C9
 2. Pompa oleju Caterpillar 3406
 3. Zestaw naprawczy tłoczka pompy olejowej Perkins 4.248 / 4.236
 4. Zawór ciśnienia oleju 4.236 OEM
 5. Pompa oleju Cummins ISB
 6. Pompa oleju Cummins 6CT / QSC / ISC
 7. Pompa oleju Cummins 4BT
 8. Pompa oleju Cummins 6CT / QSC / ISC
 9. Pompa oleju Cummins 6CT / QSC / ISC
 10. Pompa oleju Cummins QSB6.7
 11. Pompa oleju Deutz BF4L913
 12. Pompa oleju Deutz BF6M2012 / BF6M2013 / TCD2012 L06

Produkty 1-30 z 110

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Bogata oferta pomp oleju w Inter Machines

W Inter Machines przygotowaliśmy bogatą ofertę oryginalnych części zamiennych oraz wysokiej jakości zamienników, pochodzących od renomowanych producentów. Wśród naszego asortymentu znajdują się m.in. pompy oleju Perkins, pompy oleju Deutz oraz pompy oleju Cummins, odpowiednie do wielu modeli silników. Oferujemy niezawodne i sprawdzone pompy oleju do silników maszyn rolniczych i budowlanych, które wyróżnia wysoka bezawaryjność. 

W naszej ofercie znajdują się także pompy paliwowe i pompy wtryskowe. Wszystkie części do silników dostępne są od ręki. Zapewniamy natychmiastową wysyłkę produktów zamówionych w naszym sklepie online.

Wybór odpowiedniej pompy oleju

Jeśli masz wątpliwości, która pompa oleju do silnika będzie odpowiednia do Twojej maszyny, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać Ci właściwy komponent.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij